İsim
Sears And Pearls -Turizm Seyehat Acentası
Telefon
0212 871 07 07
E-Posta
info@hizlibiletsec.com
Web
www.hizlibiletsec.com
Kat
Dükkan No
Burak Geri Dönüşüm Enerji San. ve Tic. A.Ş. Kuruluşu olan Sears And Pearls Turizm Seyahat Acentası şirketler grubunun ticari bir markası olan “hizlibiletsec.com” 7/24 güvenilir hizmet veren, komple bir seyahat platformu olup, on-line Uçak Bileti, Otobüs Bileti, hizmetleri vermektedir.

Sears And Pearls Turizm Seyahat Acentası, sahip olduğu hizlibiletsec.com platformu ile, mesleki ve etik değerlerden ödün vermeksizin, sektörde fark yaratmak, hizmet verdiği ulusal ve uluslar arası saygın müşterilerinin daimi tercih ettiği bir marka olmak için, var gücüyle çalışmaktadır.

Sears And Pearls Turizm Seyahat Acentası, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından kendisine verilen A-10220 no’lu lisansa sahip TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) üyesidir.

2017 yılında hizmet vermeye başlayan hizlibiletsec.com, hem yurt içinde hem de yurt dışında farklı hava yollarının uçak seferlerini tek bir ekranda inceleme imkanı ile kurulduğu günden bugüne ucuz uçak bileti arayışına en kolay ve en hızlı çözümü sunuyor. Yurt içi ve yurt dışı hava yolu şirketlerine ait; her şey dahil gidiş-dönüş uçak bileti paketleri, promosyonlu biletler ve kampanyalar sitenin kullanıcılara sunduğu olanaklar arasında yer alıyor.