İsim
Atakan Bayrak
Telefon
0212 592 11 02 / 0532 707 79 97
E-Posta
info@canatakanbayrak.com
Web
www.canatakanbayrak.com
Kat
1. KAT
Dükkan No
42
CAN ATAKAN BAYRAK HAKKIMIZDA Bayrak; her ulus için çok önem taşımakta olup, Türk halkı için anlamı ve önemi kat kat daha fazla olan çok hassas bir unsurdur.Firmamızda böyle son derece hassas olan “Bayrak” unsuruna her şeyden daha fazla önem göstererek imalatını ve satışını gerçekleştirmektedir. Türk Bayrağı; dünyadaki bütün bayraklardan daha anlamlı, her karış toprağımızın ve insanımızın ne kadar değerli ve önemli olduğunu simgeleyen dünyanın en değerli bayrağı olduğunu, kan kırmızısıyla, ay ve yıldızıyla göklerdeki en yüksek mertebede olduğunu bütün dünyaya ilan etmiştir. Bütün bu unsurları göz önünde bulunduran firmamız 1997 yılında, Halkalı/Küçükçekmece/İstanbul’da bayrağımızın adına yakışır bir markayla Atalarımızın kanından oluşan Türk Bayrağını Atakan Bayrak markasıyla kurmuştur. Kurulumundan 2011 yılına kadar Atakan Bayrak markası altında kurumsal ve toptan satış alanında Türk Bayrağı, özel kurumsal bayraklar ve flamalar imal ederek eksiksiz müşteri memnuniyeti, zamanında teslimat ve kaliteden

CAN ATAKAN BAYRAK VİZYON VE MİSYONUMUZ

 

Türkiye ve dünya piyasasında sürekliliği sağlamak, müşteri memnuniyetini en önde tutmak, sürekli gelişmek için kaliteyi en üst safhada tutmak gerekmektedir. Bizde “CAN ATAKAN BAYRAK” olarak bu bilinç ve inançla devamlı, istekli, gelişimci ve teknolojiyi takip eden kalifi ye eleman ve ekiple çalışan, Bayrak imalatı yapmayı her şeyden çok seven, en hassas noktamızın bayrak olduğunu bilen bir firma olarak yolumuza devam etmekteyiz. Ayakta kalmamızın ve gelişmemizin tek sırrının da bu olduğu inancında olan bir Bayrak markası ve imalatçı firmasıyız.

“CAN ATAKAN BAYRAK” bayrak imalat ve satışının yanında, bayrak konusunda çok hassas davranarak eğitimler ve seminerlerle, çalışan personelinin de en önemli hassasiyetinin Bayrak olduğunu anlatmaya çalışmış, ayrıca üretim kalitesini de artı rmayı hedefleyerek bir “Bayrak Okulu” vizyonunda her zaman personelini ve halkımızı bilinçlendirmeyi görev edinmiştir.

Dünümüzde olduğu gibi bugün ve yarınlarımızda da siz çalışma ortaklarımızla ve halkımızla yaptığımız çalışmalardan son derece mutluyuz..

Devlet Kurumlarının ve şirketlerin özel günlerde toplantı event ve workshoplarda rahatça kullanabileceği, yüksek teknoloji donanımlı fabrikamızda en iyi kumaşlarla ürettiğimiz #Makambayrakları#TürkBayrağı️ ve özel kurum & şirketlerin #bayrak alımları için #İstanbul merkez ofisimizle iletişime geçebilirsiniz.www.canatakanbayrak.com