TURKEYSMS Kampanya

TURKEYSMS BİLİŞİM VE İLETİŞİM HİZMETLERİ HAKKINDA Hangi sebeple olursa olsun bulunduğumuz teknoloji çağında hedef kitleye kısa zamanda ve etkili şekilde ulaşmanın ilk yolu SMS gönderimidir. Uyarı, duyuru, kampanya, bilgilendirme, indirim, teklif ve daha birçok amaçla belirlenen hedef kitleye yollanan kısa mesajların çoğu ilk 3 dakikada okunur. Bu sayede hem hedef kitlene daha çabuk ve etkili şekilde ulaşabilir hem de dilersen daha geniş kitlelere adını duyurabilirsin. TURKEY SMS, “Etkileşim iletişimle başlar” sloganıyla uzun yıllardır bireylerin, şirketlerin, dernek ve vakıf gibi tüzel kişilerin kısa sürede hedef kitlesine ulaşabilmesini sağlar. 2016’da yaptığı lansmandan beri Türkiye'deki Araplara doğru ve ayrıntılı bilgilerin ulaşmasına yardımcı olur. Telekom firması niteliğindeki tüm geniş bilgi hazinesini ve özel sistemlerini, müşterilerinin memnuniyeti için seferber eder. Ayrıca üyelerin bu etkileşim sürecinde karşılaşacakları tüm iletişim problemlerine karşın profesyonel destek sunar. isted


TURKEYSMS VİZYONUMUZ VE MİSYONUMUZ  
Türkiye'deki toplu SMS servislerinden ayıran bir dizi özellikle hem etkili hem de hızlı bir hizmet sunuyoruz. 
En önemlisi de hedef kitlene kendilerini özel hissettirebilmen için onların diliyle mesaj gönderebilme imkanın bulunuyor.  
Aynı zamanda sana gelen mesajları da farklı dillere çevirebiliriz.  
UTF-8 global kodlama sistemiyle geniş iletim ve arşivleme seçenekleri sunuyoruz. 

TURKEY SMS şirketi olarak bireysel, şirket, reklam ajansları, okullar gibi farklı üyelik tipleri için özel arayüzler sunuyoruz.  
Örneğin reklam ajanslarının kendilerine ait müşteri hesapları eklemelerini sağlayan özel portalları bulunur ve ayrıca kendi indirim sistemlerine sahiptirler. 
Geniş dil seçenekleri sayesinde üyeliğini doğru yönetebilmene, rapor ve haberleri daha doğru takip edebilmene imkan sağlıyoruz. 
Hedef kitlenin telefon numaralarını kaydederek gerektiğinde tek tıkla özel veya toplu SMS gönderebilirsin. 
Hedef kitleni genişletebilmek için ek telefon numaralarını organize eden yönetim sistemimize başvurabilirsin. 
Organizasyon sistemimiz sayesinde tekrarlanan veya silinen numaralar yerine doğru ve gerçek numaralara ulaşarak adını daha geniş kitlelere duyurabilirsin. 
Gönderdiğin özel veya toplu mesajların kişilere ulaşıp ulaşmadığını, varsa linklere tıklanıp tıklanmadığını, etkileşim durumunu senin için hazırladığımız raporlar sayesinde kolayca görebilirsin. 
Gönderen veya hesap bilgilerine kısa mesaj içeriğinde yer verilir, böylece güvenilir ve çekici bir etki yaratabilirsin. 
Bir sorun yaşadığını düşünüyorsan geniş dil seçenekleriyle doğru ve etkili bir teknik destek alabilirsin.